Що таке MO'S?

MO’S – українська торгова марка жіночого одягу.

MO’S створений для сучасної дівчини мегаполісу, яка вміє легко поєднувати роботу і особисте життя, творчість і прагматизм. У неї гарний смак і тонке почуття стилю, вона прагне до помірного шику і яскравої індивідуальності. Їй завжди потрібно бути на висоті: на вулицях великого міста, під час ділових зустрічей або ж на гучній вечірці, тому вона вибирає такі предмети одягу, з яких можна легко створювати різні образи. Їй часто не вистачає часу, але тільки тому що вона звикла брати від життя все і не задовольняється малим.

Засновники бренду, Ольга Федорущенко і Марія Трахачова, добре розуміють, як багато встигати та при цьому відчувати себе комфортно та бути привабливою. Так з’явилася ідея MO’S: елегантною, стриманою і актуального одягу, в якому красиво і зручно жити.

Концепція марки ґрунтується на чотирьох принципах: актуальність, лаконічність, універсальність і комфорт. Всі речі в колекціях MO’S легко комбінуються, завдяки чому створюється повноцінний гардероб.

Моделям MO’S властива підкреслена мінімалістичність, точність ліній і винятковий стиль. Різноманіття силуетів дозволяє підібрати зручний образ для будь-якого випадку.

Ми намагаємося бездоганно продумати кожну деталь і ретельно вибираємо матеріали.

Внутрішня свобода, природність і сучасність – невід’ємна частина характеру MO’S!

MO'S - українська торгова марка жіночого одягу
Хто ми?
Ольга Федорущенко
Співзасновник MO'S

Email: olga@mos.com.ua

Марія Трахачова
Співзасновник MO'S

Email: mariia@mos.com.ua